Як вести облік товарів в магазині одягу?
Статті

Як вести облік товарів в магазині одягу?

19 Червня 2016

«У мене дуже маленький магазин, щоб рости», «У мене постійно крадуть мої ж продавці» ... Вам знайоме все це? Якщо в цих фразах ви знайшли себе, то є сенс читати далі.

При зустрічі з підприємцями я часто стикаюся з питанням щодо вибору програми обліку для роздрібного магазину. Дуже часто облік руху товару і продажів ведеться вручну, а це минуле століття, вже вибачте.

Боротьба з вашими страхами

Підхід до обліку в блокнотах досить типовий серед підприємців роздрібної торгівлі. Звичайно ж, якщо магазин тільки відкрився, або у вас одна маленька точка з прохідністю в два з половиною людини в день, то зошити для обліку цілком достатньо.

Однак робота по зошиті веде не до розвитку бізнесу, а його гальмування !!!

Це все одно, що їхати на новому автомобілі з трилітровим двигуном на першій передачі і намагатися наздогнати тих, хто рухається на п'ятій. Ви просто не можете розігнатися більше, ніж дозволяє максимальна швидкість першої передачі.

Якщо ви націлені на розвиток і підвищення продажів - то вам дійсно треба автоматизувати свій магазин!

Що б такого запропонувати

Спалюйте блокноти, або пустіть їх на макулатуру. Облікова система "Мій Магазин" заощадить ваш час і стане відмінним обліковцем у вашому магазині.

Хтось скаже, що я розкидаю гучними фразами. Але, хвилиночку. У нашому арсеналі більше 500 успішних проектів, П.Е. я сміливо можу заявляти, що з нашим програмним забезпеченням ви отримаєте:

 

 • Готову програму без додаткових доробок.
 • Швидку автоматизацію протягом 5 робочих днів.
 • Швидкий і достовірний розрахунок всіх необхідних показників магазину, натисканням максимум двох-трьох кнопок.
 • Легке проведення маркетингових заходів і всього, що з ними пов'язано. Все-таки, одяг - товар сезонний, і розпродажі як ніколи будуть до речі!)
 • Простоту в обслуговуванні і тих підтримку 24/7.
 • Можливість бачити, що відбувається з продажами в будь-який момент, навіть під час відпустки на Гавайях.

Облік товарів в магазині - все, як на долоні

У програмі «Мій магазин» товар можна класифікувати за такими групами:

 • за моделями і розмірами;
 • артикулами, кольором, колекціями, брендам (виробникам);
 • постачальникам (програма дозволить вести взаєморозрахунки по кожному постачальнику);
 • статті (жіночий / чоловічий / хлопчик / дівчинка / унісекс).

Облік приходу товару

В основному на етикетках вже є штрих-коди. Ви просто скануєте товар сканером штрих-коду або терміналом збору даних (ТСД)та автоматично заносите його в базу програми. Готові ж цінники зі штрих-кодами друкуються на спеціальному принтері етикеток.

Облік проданих товарів і повернень

Уявіть, що ви продали футболку за ціною 160 грн. Що відбувається далі? При продажу виріб автоматично списується зі складу, а 160 гривень реєструється в касі в якості приходу. В цей час друкується чек покупцеві, на якому вже відображено: найменування товару, розмір знижки (якщо була використана дисконтна карта) і загальна сума покупки. В результаті таких операцій, ви можете спостерігати та контролювати рух товару і грошей в магазині.

Також «Мій магазин» веде автоматичний облік повернень товару.

Ситуація: покупцеві не підійшов розмір футболки, і він прийшов її поміняти. Така операція можлива при наявності чека! Продавець сканує чек, товар автоматично «надходить» на склад, а сума віднімається з каси. При цьому друкується чек повернення, що підтверджує видачу грошей з каси.

В кінці робочого дня програма зводить касу і роздруковує звіт по проданим товарам.

Переоблік товару

Інвентаризація проводиться шляхом сканування штрих-кодів кожного товару, що значно економить час і виключає отримання помилкових значень.

За допомогою програмного забезпечення і сканера штрих-кодів (терміналу збору даних) ви проведете інвентаризацію в 4 рази швидше без відриву від роботи.

 

Облік знижок і робота з покупцями

Програма автоматизації для вашого магазину дозволяє використовувати найрізноманітніші маркетингові інструменти для прискорення і навіть збільшення продажів! це:

 • різні види знижок за дисконтними картками та видам товарів (накопичувальні, фіксовані, разові і ін.);
 • акції, умови яких можна налаштувати;
 • аналіз середнього чека, активності покупців, руху товару від закупівлі до продажу і т.д.

Аналіз продажів

«Мій магазин» дозволяє формувати різні звіти, за якими можна з легкістю аналізувати ефективність роботи вашого магазину. Це інформація про продажі по кожній групі товарів, аналіз поточних залишків, виявлення погано і добре продаються розмірів, і моделей, порівняння прибутку від продажу різних колекцій, постачальників і виробників, формування замовлення постачальнику на підставі інформації про поточний товар в наявності.

 

Висновок

Ну що, вдалося відсунути ваші страхи на задній план? Якщо залишилися ще сумніви, то обов'язково прочитайте наступне довгу, але дуже важливу пропозицію!

Автоматизувавши свій магазин, ви позбудетеся від розкрадання з боку продавців і покупців, збільшите пропускну здатність на касі, зможете спостерігати за роботою магазину в режимі онлайн і стати конкурентоспроможними на ринку роздрібної торгівлі.

 Як вести облік товарів в магазині одягу? - Програма «Мій магазин» все зробить за вас. Довіртеся їй!

Залишити заявку на розрахунок
Замовте безкоштовний розрахунок автоматизації вашого магазину зараз