Прайс-чекер
Новини

Прайс-чекер

21 Квітня 2021
Вам знайома ситуація коли ви втрачаєте клієнтів через плутанину з цінниками? Причини цього бувають різними, ось наприклад кілька з них: покупець намагається знайти ціну на якийсь товар, уважно переглядає всі цінники, але потрібного так і не знаходить. Або потрапляє на два цінника зі схожими товарами, ціна яких відрізняється в кілька разів.
 
Так як же дізнатися ціну?
Є 2 варіанти розвитку подій: Перший - пройти до каси, дочекатися черги та дізнатися ціну, але все це безцінний час, яке мало хто захоче втрачати. Другий - просто не купувати товар, а піти в інший магазин.
 
 Якщо подібна проблема для вас зовсім не нова, то задумайтеся, скільки клієнтів ви втрачаєте через таку плутанину?
На жаль, плутанина в великих магазинах і магазинах самообслуговування часом просто неминуча, наприклад:

Ціни на товари змінюються, але відповідальний працівник не встигає замінити цінники, так як вчасно не був проінформований, або зайнятий іншою роботою.

У відділах з напівфабрикатами і замороженими продуктами в 90% випадків товар поплутаний і розібратися де і що часом просто неможливо.
Пристрої для перевірки ціни та іншої інформації про товар вже давно не новинка, але багато магазинів до сих пір не можуть ними похвалитися. Даним пристроєм є прайс-чекер. Він монтується на стіні у необхідного відділу і підключається до загальної системи автоматизації. Особливістю хорошого прайс-чекера є можливість сканувати штрих-код під будь-яким кутом, тому що покупець часто незадоволений тим, що йому доводиться крутити товар перед сканером і шукати потрібний кут.
 
Завдяки прайс-чекер покупець може дізнатися ціну в торговому залі ще до каси. Крім цього він може отримати інформацію про товар, яка не вказується в ціннику без продавця-консультанта, а також інформацію про тимчасові акції, розпродажі і т.д. Таким чином, рівень довіри до вашого магазину зростає і ви більше НЕ втрачаєте покупців.
Залишити заявку на розрахунок
Замовте безкоштовний розрахунок автоматизації вашого магазину зараз