Супермаркети Бельгії - не для нас!
Статті

Супермаркети Бельгії - не для нас!

20 Травня 2014

Чому ж все-таки не для нас? А вся справа в часі. Ми звикли до того, що в будь-який час доби і звичайно ж щодня двері супермаркету для нас відкриті. Але в Європі справа йде інакше. У неділю вихідний і вночі супермаркети не працюють! Але найважчий випадок - це Бельгія.

Приїхали ми в відомий на весь світ місто Брюге, оселилися в околицях і поїхали в супермаркет! Першим ми побачили Aldi, до речі в Бельгії супермаркети належать північному партнеру. Сьомій годині вечора, будній день, на парковці порожньо, судячи з висвітлення супермаркет відкритий, але не тут то було. Закрито!

Наступним виявився бельгійський супермаркет Smatch, що належить Louis Delhaize Group - бельгійської групи компаній, яка має свої магазини в багатьох країнах Європи. Ми зайшли, порожньо, ніякої охорони, мила дівчина вийшла з офісу і попросила нас піти сім годин же !!! Закрито! Не знаю о котрій вони закінчують роботу і коли встигають скупитися для мене залишилося загадкою.

Повернулися ми вранці. Ця ж дівчина на касі. Інші співробітники помічені не були. Супермаркет на три каси, розмір 1000-1500 м.

Виглядає не так акуратно як Aldi, ну да, один же чоловік працює)) Хоча, смію пріпустіті, что є ще один співробітник, тому что за законом співробітник повинен працювати НЕ более 8 годин на день з обов'язковим Перерва на обід. Вікіпедія каже 4-5 чоловік.

Дійсно важко собі це уявити, знаючи скільки працює людина в наших українських супермаркетах.

Сигарети в прикасовій зоні, в шафці, в досить невеликому асортименті, закриті - відкриваються на вимогу покупців. Є також біля касира постер із зображеннями пачок сигарет і ціною. Виглядає це все досить дивно і викликає питання, чи всі сигарети не влізли на постер, то чи не всі влізли в цей шафка.

Пакетиків тут теж ніхто не пропонує. Бабусі купують блоками кока-колу. А я затарились бельгійським шоколадом, який, сподіваюся, доїде зі мною на Україну.

Залишити заявку на розрахунок
Замовте безкоштовний розрахунок автоматизації вашого магазину зараз