Навіщо власнику магазину автоматизувати торгівлю?
Статті

Навіщо власнику магазину автоматизувати торгівлю?

21 Січня 2014

Одного разу в нашу компанію прийшов досить цікавий клієнт. Він розповідав про своє магазині, про те як йому складно конкурувати з магазином на сусідній вулиці, про те, як його виручка стоїть на місці.

Судячи з усього, клієнт явно потребував автоматизації, однак, він точно не знав які проблеми вона здатна вирішити і з чим доведеться зіткнутися при впровадженні програми на підприємство.

Якщо Ви точно також сумніваєтеся і питаєте себе: "Навіщо мені програма для автоматизації?", Тоді дайте відповідь на таке питання: біля вашого будинку розташовуються два магазини. У першому - вважають на калькуляторі, чеків не дають, товар зважують на звичайних вагах ще й помацати нічого не можна. У другому магазині весь товар знаходиться прямо перед вами, вагова продукція розфасована, на неї наклеєні етикетки (вага, вартість), а коли на касі пробивається товар, на моніторі у продавця видно товарні позиції і загальна вартість.

Не знаю як ви, але якби я мала вибір, йти в перший я б не став. Результатом цього прикладу став остаточний вибір клієнта на користь програмного забезпечення. Уже через місяць після впровадження, клієнт із здивуванням розповідав нам про те, як він міг працювати до цього. Тепер він бачив всі процеси, був в курсі всіх деталей, позбавився від обманів з боку постачальників, розширив асортимент, а крадіжки просто зникли.

Крім того, напевно Ви вже чули про те, як складно проходить впровадження програми на підприємство. Ми в свою чергу готові довести зворотне. Пропонуємо вашій увазі просту схему, яка допоможе розібратися з усіма етапами автоматизація магазину.

Як бачите, автоматизація торгівлі - це простий і зрозумілий процес. Досвідчені фахівці нашої компанії нададуть кваліфікаційну підтримку на всіх етапах впровадження, а по закінченню навчать вас ефективно використовувати програмний продукт.

Автоматизований магазин - це точний облік, надійний контроль і підвищений рівень сервісу. Там де дотримані всі ці параметри - там вище попит, а відповідно і виручка. Пам'ятайте про це і ваш бізнес завжди буде успішним!

Залишити заявку на розрахунок
Замовте безкоштовний розрахунок автоматизації вашого магазину зараз