Проект

Аптека "Реал Фарм" тепер теж на ПО "Мій магазин"

19 Червня 2015

Яке завдання було поставлено?

Реал Фарм - це молода, розвивається мережа аптек і з великим потенціалом. Якісне обслуговування клієнтів - завжди стоїть на першому місці. Власнику був необхідний інструмент, який дозволив забезпечити роботу персоналу належним чином і робити все, що б новий клієнт був постійним.

Аптека

Рішення

27 травня аптека «Реал Фарм» впровадила програмний комплекс «Мій магазин», в якому є весь необхідний функціонал для аптек. За допомогою даної системи автоматично ведеться облік наявності товарів і їх залишків на складі і в магазині. Що дає можливість власнику бачити повну картину наявності товару: чи є необхідність в нових закупівлях, або просто перенести продукцію зі складу на вітрину.

Перевагою використання програми «Мій магазин» в аптеці «Реал Фарм» є надання знижок для постійних клієнтів. Для кожного покупця відкривається індивідуальна картка, в якій записуються суми та історії покупок.

Бонус: завдяки системі мій магазин працездатність працівників підвищилася. З'явилися постійні клієнти завдяки накопичувальній системі.

Результати у цифрах
  1. 45%
    Швидкість обслуговування
Залишити заявку на розрахунок
Замовте безкоштовний розрахунок автоматизації вашого магазину зараз