Проект

Автоматизація торгової мережі «ОЛДІ»

06 Лютого 2013

Компанія «Онікс-Софт» успішно впровадила касову систему «Супермаг УКМ» в магазинах торговельної мережі «ОЛДІ», розташованих відповідно в Києві (5 кас), Житомирі (13 кас) і Сімферополі (4 каси).

Перше впровадження проходило в рамках пілотного проекту і було успішно завершено у вересні 2012 року в київському супермаркеті за адресою: вул. Гарматна.

Однією з основних завдань для «ОЛДІ» було вирішення проблеми з автономністю роботи каси, потрібно забезпечити незалежність її роботи від сервера і мережевого устаткування. З цим завданням чудово впорався касове рішення Супермаг УКМ4, в якому каси працюють незалежно від сервера центрального офісу і сервера магазину, а дані, необхідні для роботи, завантажені безпосередньо на касу.

В ході проекту реалізована робота із замовленнями покупців, в тому числі формування відкладених замовлень, робота зі знижками і знижені в ціні товари, бонусна та дисконтна програми.

Переклад магазину було здійснено замовниками самостійно, що є ще одним доказом простоти і зручності програмного продукту. Найближчим часом планується переклад ще 3 магазинів на Супермаг УКМ4 в містах Київ, Дніпропетровськ, Донецьк.

Автоматизація торгової мережі «ОЛДІ» - 1
Автоматизація торгової мережі «ОЛДІ» - 2
Автоматизація торгової мережі «ОЛДІ» - 3
Результати у цифрах
  1. 0%
    Швидкість обслуговування
Залишити заявку на розрахунок
Замовте безкоштовний розрахунок автоматизації вашого магазину зараз