Проект

Магазин АЗС "Мустанг" працює на Супермаг

02 Жовтня 2013

АЗС "МУСТАНГ" відкриває нові заправні станції, а компанія "Онікс-Софт" автоматизує магазини при АЗС. Четвертий магазин відкритий в курортному містечку Затока в Одеській області.
Магазини автоматизовані за допомогою системи Супермаг УКМ4 - касової системою, в якій застосовані найсучасніші програмні технології. Основні фактори вибору програми - це надійність касової системи, централізоване управління мережею магазинів і торгівельним і технологічним устаткуванням, автономність роботи кас, сучасні маркетингові інструменти, передача звітності до податкової відповідно до змін в законодавстві.
Для виконання вимог законодавства по електронній звітності РРО клієнт замінив фіскальні реєстратори, для їх коректної роботи було проведено оновлення програми "фронт-офіс" до нової версії УКМ-4. Були проведені роботи по встановленню обладнання та впровадження Супермаг УКМ-4 в новому магазині клієнта. Була встановлена одна каса, налагоджено взаємодію з головним офісом і навчений персонал.

У магазині встановили наступне обладнання: POS-термінал CheckWay POS77, фіскальний реєстратор Датекс FP3530T, сканер штрихкодів Zebex Z3001 RS232, грошовий ящик HS-410A, клавіатура PREH MCI 84, Монiтор OTEKsys 8.4 "з підставкою.

Результати у цифрах
  1. 18%
    Збільшення прибутку
  2. 50%
    Швидкість обслуговування
Залишити заявку на розрахунок
Замовте безкоштовний розрахунок автоматизації вашого магазину зараз