Проект

Магазин "Продукти 24" встановив "Мій магазин"

31 Липня 2015

Цілодобові магазини почали користуватися великою популярністю у населення. Відвідувачам таких магазинів потрібно швидке і якісне обслуговування. Такого ефекту можна домогтися декількома способами.

Як варіант - поповнити штат співробітників, але це додаткові витрати для власника. Кращий варіант - це встановити спеціальну програму для обліку і контролю над роботою магазину. Саме таке рішення прийняло керівництво цілодобового магазину «Продукти 24» в м Одеса.
 
За допомогою програмного комплексу «Мій магазин» керівництву вдалося вирішити ряд проблем, які раз у раз виникали раніше. Контролювати залишки товару було складно, продавці підміняли товар або називали інші ціни, робили знижку друзям і родичам.
 
Тепер за допомогою різних звітів обліковець бачить реальний стан товарних залишків, грамотно планує замовлення, відстежує, який товар користується попитом, а який краще не замовляти. Завдяки ПО «Мій магазин», постійним покупцям надаються дисконтні картки. А продавці перестали підміняти і красти товари. Адже переоблік відразу виведе їх на «чисту воду».
 
Магазин «Продукти 24» встановив таке обладнання: ручні сканера Symbol LS2208 і Argox AS-8000, принтер друку чеків UNS-TP51.04, грошовий ящик CheckWay-100.
Результати у цифрах
  1. 45%
    Швидкість обслуговування
Залишити заявку на розрахунок
Замовте безкоштовний розрахунок автоматизації вашого магазину зараз