Проект

Тепер Купець працює з програмою СуперМаг

17 Лютого 2016
«Купець» - це мережа мінімаркетів, яка користуються популярністю у жителів Кіровоградської області. Протягом декількох років, мінімаркети працювали на своїй системі автоматизації. «Прийшов час відкривати магазини нового формату», - коментар керівництва мережі. Торгова компанія хотіла щось змінити в своїй діяльності, і почала з нової системи автоматизації.
 
Наша компанія стала тією, з ким «Купець» зробив крок в сторону змін. Таким чином в новому мінімаркет (с. Петрово) ми встановили фронт-офіс «Супермаг УКМ-4» і бек-офіс «Супермаг Плюс».
 
З програмним комплексом для автоматизації торгівлі "Супермаг" в мінімаркет тепер централізовано керують такими бізнес-процесами, як:
  • інвентаризація,
  • прийом товару,
  • облік,
  • переміщення,
  • реалізація товарів.
Також була встановлена касова система «Супермаг УКМ-4», яка здатна оптимізувати роботу на касі, при цьому управляючи всім технічним обладнанням, і підтримувати зв'язок із зовнішніми і внутрішніми програмами.
 
Крім програмного комплексу, в мінімаркет «Купець» ми встановили: ваги самообслуговування, сканер штрих-кодів, грошовий ящик і термінал збору даних з 2D сканером.
 
Ми бажаємо мережі мінімаркетів «Купець» не зупинятися на досягнутому, і розширюватися далі, охоплюючи і інші області країни.
 
Результати у цифрах
  1. 10%
    Швидкість обслуговування
Залишити заявку на розрахунок
Замовте безкоштовний розрахунок автоматизації вашого магазину зараз