Проект

Перший Густомаркет відкрився на Супермаг

22 Грудня 2014

У житловому масиві "Райдужний" м Одеса відкрився перший супермаркет «ГУСТОМАРКЕТ».
Міжнародний холдинг «Seven Seas» відкрив в Одесі перший супермаркет торгової мережі «Густо». У планах компанії відкрити 17 продуктових супермаркетів під цією торговою маркою. «Густомаркет» - це затишна атмосфера, ергономічний дизайн і сучасні системи автоматизації торгівлі.

Керівництвом торгової мережі було прийнято рішення довірити автоматизацію магазину за допомогою програмного комплексу "Супермаг" компанії "Онікс-Софт". Комплекс "Супермаг" був обраний для поліпшення роботи "Густомаркета" за рахунок застосування найсучасніших технологій обліку торгівлі.
Програма для обліку торгівлі "Супермаг Плюс" дозволила централізувати управління всіма процесами обліку товарів в супермаркеті:

  • інвентаризації,
  • прийом товарів,
  • облік,
  • переміщення.

На термінали збору даних були встановлені мобільні робочі місця "Супермаг Мобайл", які дозволяють співробітникам не бути прив'язаними до робочого столу. Це дозволило оптимізувати і спростити виконання таких процесів, як інвентаризація, прийом і облік товару, контроль залишків.

Касова системи -  "Супермаг УКМ-4", яка є одним з найбільш надійних і сучасних інструментів управління супермаркетом. Касова система здатна підтримувати необмежену кількість касових терміналів, дозволяє управляти всім торговим обладнанням магазину, підтримуючи при цьому можливість стійкого обміну даними з зовнішніми системами.

У супермаркеті фахівцями "Онікс софт" за допомогою "Супермаг УКМ-4" також була впроваджена сучасна система управління маркетингом. На сьогоднішній день цей інструмент дозволяє реалізовувати самі різні промоакції, вводити дисконтні програми та системи лояльності. До відкриття магазину торгова мережа «Густо» провела акцію, яка тривала до 14 грудня. На основі алгоритмів касової системи Супермаг була розроблена система бонусів для перших покупців. При покупці на суму від 100 грн. клієнти отримували карту з бонусним рахунком, який склав 1000 грн. Витрачалися дані бонуси при покупці товарів з розрахунку 10% від суми покупки. Після закінчення терміну акції клієнти отримали можливість обміняти тимчасову карту на постійну.

Перший Густомаркет відкрився на Супермаг - 1
Перший Густомаркет відкрився на Супермаг - 2
Перший Густомаркет відкрився на Супермаг - 3
Результати у цифрах
  1. 30%
    Збільшення прибутку
  2. 50%
    Швидкість обслуговування
Залишити заявку на розрахунок
Замовте безкоштовний розрахунок автоматизації вашого магазину зараз