Проект

Мережа магазинів KANZLER обрала Супермаг УКМ-4

10 Січня 2014

Мережа модного чоловічого одягу KANZLER - марка з багаторічною історією, понад 15 років успішно працює на російському ринку, тепер і на Україні. Перший магазин був відкритий в торговому центрі OCEAN PLAZA.

Як касової системи перевага була віддана Супермаг УКМ-4, яка була обрана через своїх унікальних можливостей організації системи лояльності покупців і управління маркетингом. Онікс-Софт виступала в даному проекті не тільки постачальником ліцензійного програмного забезпечення, але і надала поставку спеціалізованого POS-обладнання Checkway, а також здійснила монтаж і підключення комп'ютерної мережі.

Виходячи зі слів представників торгової марки, в подальшому планується розширення української мережі KANZLER. У зв'язку з цим наша компанія досягла угоди про взаємну співпрацю і має намір рости і розвиватися разом з відомим брендом.

У проекті використовувалося наступне обладнання: Фіскальний реєстратор Екселліо LP-1000, POS-клавіатура CheckWay 84 P-B, POS-термінал CheckWay POS77D, Грошовий ящик CheckWay-420 і інше.

Мережа магазинів KANZLER обрала Супермаг УКМ-4 - 1
Мережа магазинів KANZLER обрала Супермаг УКМ-4 - 2
Результати у цифрах
  1. 50%
    Швидкість обслуговування
Залишити заявку на розрахунок
Замовте безкоштовний розрахунок автоматизації вашого магазину зараз