Проект

NYANG NYANG встановив Мій Магазин

13 Жовтня 2016

Яке завдання було поставлено?

Магазин Nyang Nyang з 2013 року є місцем, де можна купити корисні і цікаві речі для дому, подарунки та канцтовари. Величезний перелік товарів, широкий асортимент і багато покупців у відносно невеликому приміщенні. Саме тому власник шукав програмне забезпечення, яке допоможе йому вести правильний облік своєї продукції:

"На довірі далеко не заїдеш. Як такого досвіду роботи з касовими апаратами і автоматизацією у мене не було, тому мені потрібна програма для контролю співробітників в період моєї відсутності ".

Рішення

Для виконання поставлених завдань була впроваджена програма "Мій магазин". За допомогою даної системи автоматично ведеться облік наявності товарів і їх залишків на складі і в магазині. Це дає власнику розуміння про фактичне наявність товару і роботи персоналу: чи є необхідність в нових закупівлях, або просто перенести продукцію зі складу на вітрину.

Бонус

Після тижневого впровадження програми покупців стало більше. Збільшився прибуток. На зароблені кошти збираються розширити свій асортимент.

Ми поцікавилися у власника про своє перше враження роботи з нами:

"Для мене найголовніше - це швидкість виконання поставленої мети. Процес співпраці проходив швидко. Знайшла вас в інтернеті, на наступний день приїхали, склали договір і протягом декількох днів все було готово. Як я вже згадала раніше, з касовими апаратами справа не мала, але ваші хлопці змогли мене навчити протягом двох годин. Дуже вдячна і буду рекомендувати вас всім своїм знайомим "

NYANG NYANG встановив Мій Магазин - 1
NYANG NYANG встановив Мій Магазин - 2
Результати у цифрах
  1. 20%
    Збільшення прибутку
  2. 50%
    Швидкість обслуговування
Залишити заявку на розрахунок
Замовте безкоштовний розрахунок автоматизації вашого магазину зараз