Проект

Автоматизація мережі супермаркетів NOVUS

05 Листопада 2014

24 червня 2012 року успішно завершився проект по автоматизації першого супермаркету роздрібної мережі NOVUS за допомогою торгової системи "Супермаг".

За словами представників «НОВУС Україна» перед ними стояло завдання вибору системи, яка може:

  • підтримати всі існуючі та плановані магазини,
  • оптимізувати бізнес-процеси,
  • розширити можливості програми лояльності.

Головними критеріями для прийняття рішення були надійність, стабільність, якість і швидкість обробки інформації, легкість впровадження системи, і звичайно ж вартість. В результаті ретельного відбору керівництво мережі обрало програму автоматизації «Супермаг» компанії «Онікс-Софт».

У 2014 відбулося відкриття нового супермаркету Novus за адресою Броварський проспект 18-д.

 

Так як мережа супермаркетів співпрацює з нами з 2012 року, то новий супермаркет не став винятком і теж почав роботу на торговельній системі «Супермаг». Система повністю виправдала очікування власників і надала їм можливість оптимізувати всі бізнес процеси та розширити можливості програми лояльності.

«Супермаг» повністю влаштовує власників компанії та спостерігачів з ЄБРР. Нагадаємо, що мережа супермаркетів «Novus» співпрацює з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку, і щорічно надає звіт про свою діяльність. Основними вимогами банку є відповідність супермаркету екологічним і соціальним нормам.

Результати у цифрах
  1. 0%
    Швидкість обслуговування
Залишити заявку на розрахунок
Замовте безкоштовний розрахунок автоматизації вашого магазину зараз