Проект

«Рудь» автоматизований за допомогою ПО «Мій Магазин»

22 Листопада 2016
Яке завдання було поставлено?
 
Магазин Рудь розташований на цокольному поверсі житлового будинку, на Селищі Котовского, в м Одеса. Керівництво закладу дорожить своїми покупцями і робить все для того, щоб обслуговування і асортимент в магазині був на вищому рівні. За попередні півтора року магазин пробував працювати на іншому програмному забезпеченні. Однак його функціонал виявився недостатнім, щоб вирішити поставлені перед власниками завдання. Необхідно було бачити реальні залишки товарів в магазині і маркувати їх. Окремо власників зацікавила можливість за допомогою програмного забезпечення швидко проводити масові переоцінки в магазині. Тому було прийнято рішення, знайти ПО, яке б відповідало вимогам.
 
Рішення
 
Фахівці Онікс-Софт встановили програмний комплекс "Мій магазин" і фіскальний реєстратор MG-N707TS. Результат не змусив себе чекати. Завдяки впровадженню ПО відбулися істотні зміни:
 
  • Ведеться оперативний облік надходжень товарів і контроль над їх залишками;
  • Власники бачать, які товари продаються частіше і в якому обсязі. Завдяки цьому вдалося поліпшити асортимент магазину;
  • Покращилась якість проведення інвентаризації;
  • Збільшився прибуток шляхом поліпшення асортименту товару.

Ми поцікавилися у власника про перше враження роботи з нами:

"Процес проходив нормально. Мене дуже порадував 100% результат виконаної роботи без мого втручання. Особливо компетентність інженера, який відповідальний за впровадження. Ставлю з 12 балів все 13 балів ".
Результати у цифрах
  1. 40%
    Швидкість обслуговування
Залишити заявку на розрахунок
Замовте безкоштовний розрахунок автоматизації вашого магазину зараз