Проект

Впровадження УКМ в торговій мережі «Тиротекс»

20 Липня 2013

Завершено впровадження «Супермаг УКМ-4» у фірмовій торговій мережі «Тиротекс». «Тиротекс» є найбільшим підприємством текстильної промисловості на південному заході країн СНД.

Внедрение УКМ в торговой сети «Тиротекс»

Сімнадцять магазинів в трьох містах Придністров'я отримали новітню касову систему "Супермаг УКМ-4". Перехід на нову систему обумовлений необхідністю сучасних маркетингових інструментів для впровадження програм лояльнсті.

Результат: впровадження фронтального рішення в роздрібній мережі ЗАТ «Тиротекс» дозволило клієнту отримати маркетингові інструменти для збільшення продажів в магазинах і підвищення лояльності постійних покупців.

Була реалізована персоніфікована система з використанням бонусних клієнтських карт і внутрішніх рахунків, робота з подарунковими сертифікатами чотирьох номіналів, сформована система знижок на список товарів при дрібнооптових продажах, а також налаштовані правила взаємодії знижок в разі їх перетину. Надалі клієнт зможе самостійно формувати маркетингові схеми, використовуючи знижки на базі понад 20 видів алгоритмів.

Результати у цифрах
  1. 15%
    Збільшення прибутку
  2. 50%
    Швидкість обслуговування
Залишити заявку на розрахунок
Замовте безкоштовний розрахунок автоматизації вашого магазину зараз